Poszukiwana Opiekunka/Opiekun z komunikatywnym lub dobrym j. niemieckim. Koniecznie osoba niepaląca.

Pani Marlene mieszka w Kolonii. Ma 75 lat, choruje na Parkinsona, ma problemy
z poruszaniem się - korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest w stanie stanąć na nogach
i pomaga przy transferowaniu na wózek, jest w stanie również przy asekuracji drugiej osoby sama zrobić kilka kroków. Seniorka ma 166 cm wzrostu i wazy około 63 kg. Posiada IV stopień niepełnosprawności, systematycznie odwiedza ją opieka medyczna, która pomaga w podstawowej higienie. Asekuracyjnie nosi pieluchy, miewa problemy
z wypowiadaniem się. Potrzebuje wsparcia przy przejściu do toalety, noce przesypia spokojnie. Jest w pełni świadoma i bardzo życzliwa.

Do zadań Opiekuna/-ki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak: przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, higiena intymna, pomoc przy korzystaniu
z toalety zmiana pieluch oraz wspólne spędzanie czasu, np. spacery, kawa. Ponadto Opiekun/-ka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.


Podopieczna mieszka razem ze swoim w pełni sprawnym i samodzielnym, nie wymagającym żadnej opieki ze strony Opiekuna/-ki mężem w pięknym, malowniczym, jednorodzinnym domu z ogrodem na przedmieściach Kolonii.  Do centrum miasta jest około 30- 45 minut. Mężczyzna ma 70 lat i w pełni sam się sobą zajmuje. Dla Opiekuna/-ki został przygotowany osobny, ładny,  standardowo wyposażony pokój
z widokiem na ogród,
ze stałym dostępem do Internetu oraz telewizją z polskimi kanałami. Okolica jest bardzo naturalna, z dużą ilością zieleni. Niedaleko znajduje się również jezioro.

Szczegółowe informacje pod numerem: +48 538 589 262 oraz biuro@24homecare.dePoszukujemy Opiekuna/-ki bez znajomości języka niemieckiego na dwutygodniowe zastępstwo w Domu Opieki w Wiśle.

Wymagamy:
- doświadczenia w opiece nad seniorami
- komunikatywności, otwartości
- dyspozycyjności na okres 2 tygodni
- prawo jazdy (mile widziane)

Oferujemy:
- sprawdzone miejsce pracy
- umowę, składki ZUS, ubezpieczenie
- wyżywienie i zakwaterowanie
- opłacony przejazd
- wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia każdego m-ca
- 2000 zł netto za 2 tyg. pracy
- na miejscu drugi opiekun oraz pielęgniarka

W domu przebywa 5 osób, 1 Pan jest mobilny, wychodzi na zewnątrz. 4 pozostałych podopiecznych to dwie Panie i dwóch Panów, częściowo mobilnych, jednak nie na tyle samodzielnych, żeby mogli sami opuszczać ośrodek. Zakres zadań obejmuje nadzór w ciągu dnia, pomoc w czynnościach dnia codziennego, kąpiele, higiena ciała, pilnowanie przyjmowania leków, wspólne gry zabawy, spożywanie posiłków, jeśli trzeba - doglądanie również w nocy.

Szczegółowe informacje pod numerem: +48 538 589 262 oraz biuro@24homecare.de